مسیر سفر به سمت برتری ادامه دارد

مسیر سفر به سمت برتری ادامه دارد به گزارش میزان سنج مهمترین شاخصه ایران كیش، سرمایه های انسانی آن هستند بخصوص كسانی كه در استان ها بعنوان پشتیبانان و رؤسای دفاتر ایران كیش شناخته می شوند آنها نماد ایران كیش هستند.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، مهمترین شاخصه ایران كیش، سرمایه های انسانی آن هستند بخصوص كسانی كه در استان ها بعنوان پشتیبانان و رؤسای دفاتر ایران كیش شناخته می شوند آنها نماد ایران كیش هستند. در تمام این مدت به دنبال این بودیم كه این شاخص ها را افزایش و بهبود دهیم. تا سفر به سمت برتری را تحقق بخشیم.
پیمان طبری مدیر عامل ایران كیش ضمن بیان این مطلب، در پاسخ به این سؤال كه تا چه میزان اهداف سفر به سمت برتری در سال ۹۸ محقق شده است اظهار داشت: زمانی كه می خواهید به سمت برتری حركت كنید باید بسترها را فراهم كنید. در سال ۹۸ به صورت جد در بهبود زیر ساخت ها چه از لحاظ فرایندی و چه از لحاظ ابزارهای IT مثبت عمل شد.
وی اضافه كرد: یكی از مهمترین اتفاقاتی كه باید برای ایران كیش رخ دهد، افزایش كیفیت در بسترهایی مانند ussd، كارتخوان و اپلیكیشن موبایلی است، تصمیم جدی آن است تا كیفیت سرویس را در این بسترها بالا برده و مشتری مداری را افزایش دهیم.
طبری اظهار نمود: به دنبال این هستیم تا در سال ۹۹، از این فضا و بستر به نحو احسن بهره برده و شاخص ها را بهبود بخشیم، از همین رو در ماه های نخست سال جاری، شعاری به نام سفر به سمت برتری عنوان شد.
طبری تصریح كرد: با عنایت به زمینه هایی كه برای استارت آپ ها و همینطور دیجیتال ماركت ها و فروش الكترونیكی وجود دارد، تمركز بیشتری در این بستر خواهیم داشت. از همین رو بود كه در این راستا معاونتی را تحت عنوان معاونت كسب و كارهای نوین افتتاح شد.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
4561
1398/12/03
14:23:00
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش