تفاهم نامه همكاری ایران كیش و بیمه تجارت نو به امضا رسید

تفاهم نامه همكاری ایران كیش و بیمه تجارت نو به امضا رسید میزان سنج: این تفاهم نامه با تاكید بر محور توسعه خدمات الكترونیكی بیمه ای بر طبق بسته های آسان فروش بوسیله اپلیكیشن پات است و طبق این تفاهم نامه بسته های موردنیاز پذیرندگان در زمینه بیمه فراهم می شود.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، حمیدرضا شریفیان رئیس هیئت مدیره ایران کیش و معاون بانک تجارت ضمن استقبال از همکاری این دو شرکت در زمینه ارائه خدمات بیمه ای اظهار داشت: این تفاهمنامه گام بزرگی برای توسعه سبد محصولات، خدمات و حرکتی برای حفظ سهم بازار است و با کمک این دو شرکت، زنجیره خدمات و ارزش بانک تجارت نیز کامل تر خواهد شد.
وی با اعلان اینکه بیمه تجارت نو و شرکت ایران کیش هر دو در شرایط رقابتی بازار قرار دارند، اظهار نمود: حضور این دو شرکت و استفاده از ظرفیت های یکدیگر می تواند کمک نماید تا اهداف راهبردی آنها که نهایتاً اهداف بانک است محقق شود. من این تفاهمنامه را بسیار مثبت و آنرا یک اتحاد راهبردی مفید می دانم که ثمرات بسیاری خواهد داشت.
شریفیان با اشاره به این مساله که شرکت ایران کیش بعنوان پی اس پی بزرگ کشور از بلوغ فنی بسیار مطلوبی برخوردار است، اظهار داشت: هم اکنون ایران کیش بازوی نیرومندی برای بانک تجارت در ارائه خدمات الکترونیک به شمار می آید، نمونه آن پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله بانک تجارت با مشارکت ایران کیش بود که این شرکت عملکرد قابل قبولی در آن داشت.
باید از مشتریانمان حمایت کنیم
پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش نیز در این جلسه اظهار داشت: ما باید بتوانیم در زمان شیوع ویروس کرونا خدماتی را به مشتریانمان ارائه بدهیم و از آنها در این شرایط حمایت نماییم. در همین راستا در ایران کیش سعی کردیم تا سبد خدمات را به صنعت پرداخت اضافه نماییم که یکی از مهمترین خدمات آن، خدمات بیمه ای است.
وی با تاکید بر اینکه ایران کیش ظرفیت بسیار خوبی برای سازمان هایی که بیمه ارائه می دهند دارد، اظهار داشت: ما تلاش می نماییم برای بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر پذیرندگان خود، تسهیلات و امکاناتی در زمینه های بیمه ای فراهم نماییم که باتوجه به سابقه بیمه تجارت نو این امکانات بوسیله این شرکت فراهم خواهد شد. به جهت اینکه پذیرندگان ما بتوانند بسادگی این خدمات را دریافت نمایند آنها را روی بسترهای نرم افزاری در کارتخوان ها و اپلیکیشن های موبایلی ایران کیش راه اندازی کرده ایم و تصمیم آن است تا بتوانیم خدمات غیرحضوری را دراین زمینه ارائه نماییم، با این کار سبد خدمات ایران کیش برای مشتریانش بیشتر خواهد شد.
طبری اظهار داشت: شرکت ایران کیش شرایط لازم را برای خدمات غیرحضوری آماده کرده است. بیمه تجارت نو و ایران کیش هر دو از شرکت های خوب بانک تجارت هستند که اتحادشان در ارائه خدمات مشتریان می تواند رضایت بیشتری را برای مشتریان این شرکت ها و همین طور بانک تجارت فراهم آورد.
وی با اشاره به اینکه مقرر است ایران کیش سبد کالا ی خودرا در چارچوب پات گسترش دهد، اظهار داشت: اپلیکیشن پات به مفهومی تبدیل می شود که در تمام چرخه زندگی مردم نفوذ کند و قرار نیست که فقط عملیات پرداخت در آن صورت بگیرد.
طبری اظهار نمود: ایران کیش به سبب بلوغ فنی در کمتر از پنج روز در اپلیکیشن خود (پات) امکانی را فراهم نمود تا مردم بوسیله آن بتوانند پذیره نویسی سهام خودشان را انجام دهند و چنین امکاناتی در زمینه خدمات بیمه ای هم می تواند با همکاری بیمه تجارت نو برقرار شود.
-

اتفاقات خوب آینده
نیما نورالهی مدیرعامل بیمه تجارت نو نیز با اشاره به اینکه سعی شده تا توسعه خدمات الکترونیکی بیمه ای بر طبق بسته های آسان فروش بوسیله اپلیکیشن پات در این تفاهمنامه شکل بگیرد، اظهار نمود: امیدواریم مشتریان انواع بیمه را به صورت آسان خریداری نموده و نیازهای بیمه ای خودرا برطرف کنند. بیمه های آتش سوزی، مسئولیت، بیمه عمر، بیمه حوادث، بیمه درمان همچون مواردی هستند که در نظر گرفته شده اند تا مشتریان خودشان آیتم های مختلف را بوسیله پات انتخاب کنند. همین طور بسته های موردنیاز پذیرندگان ایران کیش هم در نظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: این تفاهمنامه یک اتفاق مشترک بزرگ در صنعت بیمه و صنعت پرداخت الکترونیک است و در پورتفوی های خرد و نفوذ بیمه ای نقش عمده ای بازی می کند. امیدواریم که این تفاهمنامه گامی بزرگ برای مشتریان هر دو شرکت در آینده باشد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
2499
1399/02/31
16:19:00
تگهای خبر: بازار , بانك , بیمه , تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش