انتشار رده بندی كیفی خودروهای داخلی

انتشار رده بندی كیفی خودروهای داخلی میزان سنج: گزارش رده بندی كیفی خودروهای سواری تولیدی در تیر ماه امسال منتشر گردید.


طبق این گزارش در گروه خودروهای با سطح قیمتی كمتر از ۲۵ میلیون تومان، تنها خودروی تیبا دو ستاره كیفی را كسب كرده و باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲ و سایپا ۱۳۱ همچنان در پایین ترین سطح كیفی قرار داشته و تنها یك ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.
اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروهای تندر ۹۰ اتوماتیك پلاس، ساندرو، تندر ۹۰ اتوماتیك، پارس تندر و پژو ۲۰۷ اتوماتیك چهار ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.
خودروهای تندر ۹۰ پارس خودرو، تندر ۹۰ ایران خودرو، رانا، آریو، پژو ۲۰۶ صندوق دار، پژو ۲۰۶ و دنا پلاس سه ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.
خودروهای نیو ام وی ام ۳۱۵، دنا، دانگ فنگ اچ ۳۰ و سمند سورن دارای دو ستاره از پنج ستاره كیفی هستند.
باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه اما همچنان در پایین ترین سطح كیفی تولید شده و تنها یك ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند. این خودروها شامل پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند، ساینا و تیبا هاچ بك هستند.
اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، هیوندای آی ۱۰ چهار ستاره كیفی را كسب كرده است. خودروهای آریزو ۵، چانگان cs۳۵، جك j۵ و برلیانس اچ ۳۳۰ سه ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند. خودروی آریو اتوماتیك نیز دارای دو ستاره كیفی است. باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل ام وی ام ۵۵۰ و لیفان ایكس ۶۰ همچنان در پایین ترین سطح كیفی قرار داشته و تنها یك ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.
اما در گروه خودروهای قرار گرفته در سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، دو خودروی هیوندای آی ۲۰ و سراتو چهار ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند. تیگو ۵ و جك s۵ نیز سه ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.
در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان نیز دو خودروی قرار گرفته در این گروه شامل نیو مزدا ۳ و سوزوكی گراند ویتارا چهار ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.
 

5.0 / 5
5040
1396/05/10
19:32:54
تگهای خبر: كیفیت , تولید انبوه , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش