انتقاد رحیمی مظفری از بررسی نشدن گزارش رمزارزها در کمیسیون انرژی

انتقاد رحیمی مظفری از بررسی نشدن گزارش رمزارزها در کمیسیون انرژی میزان سنج: یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی نشدن گزارش مربوط به رمزارزها در این کمیسیون انتقاد نمود و اظهار داشت که همین مشکل را در موضوع هسته ای داریم که موضوع کاملا تخصصی را امنیتی کرده ایم.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، عبدالعلی رحیمی مظفری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی درباب وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور در تذکری به استناد ماده ۵۰ بخشنامه داخلی اظهار داشت: درباره گزارش رمز ارزها کار کارشناسی کاملی صورت گرفته منتها گزارش کمیسیون انرژی دراین زمینه وجود ندارد در صورتیکه بزرگترین بحران کشور بحث انرژی و برق و لطمه این مساله به حوزه انرژی است.
وی ادامه داد: هیات رئیسه هنگامی که طرح و لوایح را به کمیسیون ها ارجاع می دهد باید در انتخاب کمیسیون اصلی و فرعی دقت کند و دیگر این که گزارش کمیسیون های تخصصی نیز قرائت شود. ما در موضوع هسته ای هم همین مشکل را داریم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع هسته ای که موضوعی کاملا تخصصی است را امنیتی کرده ایم و این موضوعات را هم به اسم اقتصادی تنها در کمیسیون اقتصادی بررسی می شود و در کمیسیون تخصصی مورد رسیدگی قرار نمی گیرد و نتیجه اش قطعی برق مردم خواهد بود.

منبع:

5.0 / 5
226
1400/06/24
14:27:15
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش