مهارت های آزمون آیلتس

مهارت های آزمون آیلتس میزان سنج: علاقه مندان به شرکت در آزمون آیلتس می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش آیلتس وبسایت آموزشگاه زبان پردیس تاک مراجعه کنند.


در آزمون آیلتس چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی مهارت‌های اسپیکینگ،  لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ سنجیده می‌شود. آکادمی زبان پردیس تاک آماده است تا برگزاری آزمون تعیین سطح آیلتس به شکل رایگان تخمین مناسبی از سطح زبانی علاقه‌مندان به شرکت در آزمون را فراهم آورد تا آنان بتوانند برآوردی از نمره خود در آزمون داشته باشند.

رایتینگ آیلتس

رایتینگ آیلتس در هر دو آزمون آکادمیک و جنرال دارای دو بخش است. در بخش اول رایتینگ در آیلتس جنرال شما باید یک نامه بنویسید و در آیلتس آکادمیک باید اطلاعات بصری مانند جدول و یا چارت را توضیح دهید. بخش اول 20 دقیقه طول میکشد و باید حداقل 150 کلمه باشد. در بخش دوم که در هر دو آزمون جنرال و آکادمیک یکسان است باید یک دیدگاه یا استدلال را در 250 کلمه و در زمان 40 دقیقه  توضح دهید. بخش اول یک سوم از نمره و بخش دوم دو سوم از نمره رایتینگ را تشکیل می‌دهد.

ریدینگ آیلتس

بخش ریدینگ آیلتس هم مانند رایتینگ در دو آزمون آکادمیک و جنرال متفاوت است. این تفاوت هم به محتوای متن‌های مورد استفاده در آزمون‌ها مربوط است و هم به قسمت‌های آزمون. در آزمون آکادمیک سه متن با سوالات مختلف وجود دارد. ولی در آزمون جنرال سه بخش در آزمون وجود دارد در بخش اول 2 یا 3 متن کوتاه وجود دارد و در بخش دوم دو متن دارد و بخش سوم 1 متن دارد. تعداد سئوالات در هر دو آزمون 40 سوال است.

اسپیکینگ آیلتس

اسپیکینگ آیلتس در هر دو نوع آزمون آکادمیک و جنرال یکسان است و بین 11 تا 14 دقیقه زمان میبرد. آزمون اسپیکینگ داری سه بخش است. بخش اول بخش introduction and interview  است، بخش دوم Long turn  است و بخش سوم هم Discussion  است.

لیسنینگ آیلتس

لیسنینگ آیلتس  مانند بخش اسپیکینگ آزمون های آکادمیک و جنرال یکسان است و دارای چهار بخش است که هر بخش 10 پرسش دارد و پاسخ پرسشها به ترتیب در فایل صدا شنیده می‌شود. فایل صوتی ممکن دارای لهجه های گوناگونی مانند انگلیسی، استرالیایی، نیوزلندی، آمریکایی و کانادایی باشد.

علاقه مندان به شرکت در آزمون آیلتس می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش آیلتس وبسایت آموزشگاه زبان پردیس تاک مراجعه کنند.

5.0 / 5
713
1400/09/17
14:23:11
تگهای خبر: رپورتاژ , آموزش , سایت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش