معاون سیاسی اجتماعی استاندار:

مشکلات اجتماعی و بخش خصوصی خوزستان بررسی می شود

مشکلات اجتماعی و بخش خصوصی خوزستان بررسی می شود خوزستان معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان اظهار داشت: یک کارگروه بخش خصوصی که با دبیری اتاق بازرگانی است که مشکلات و موضوعات بخش خصوصی در آن مطرح می شود و یک کارگروه هم به مدیریت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می شود که موضوعات و چالش های اجتماعی را بررسی می کند.رضا نجاتی امروز (۲۱ دی) در حاشیه استقبال از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار نمود: به دنبال تعامل خوب مجلس و دولت این سفر در استانها همچون در خوزستان در حال انجام می باشد. در استان خوزستان اعضای کمیسیون اجتماعی که یکی از کمیسیونهای مطرح در مجلس است، سفری به استان داشته اند و این رابطه خوب بین مجلس و دولت را به فال نیک می گیریم و در این حوزه کاهش مشکلات در حوزه مسائل اجتماعی همچون مسائل کارگری، حاشیه نشینی و مسائل بازنشستگان همچون ایثارگران در دستور کار است.

به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، وی ضمن اشاره به تشکیل دو کارگروه، اظهار داشت: یک کارگروه بخش خصوصی که با دبیری اتاق بازرگانی است و مشکلات و موضوعات بخش خصوصی در آن مطرح می شود و یک کارگروه هم به مدیریت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می شود که موضوعات و چالش های اجتماعی را بررسی می کند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان ضمن اشاره به دیگر برنامه های سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، اظهار داشت: در نهایت و بعد از جلسات و بازدیدهایی که خواهد شد، جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی هم برگزار می شود. در این نشست چالش های اجتماعی بررسی خواهد شد و امیدواریم با این نشست ها گامی مهم در ارتباط با مسائل اجتماعی استان برداریم.
5.0 / 5
295
1400/10/23
11:53:57
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش