خرید و فروش دلار متوقف شد!

خرید و فروش دلار متوقف شد! میزان سنج: پیگیری قیمت دلار از جانب برخی صرافی های سطح شهر گویای آن می باشد كه در موارد مختلف صرافی ها به علت آنچه كمبود ارز اعلام شده، از فروش انواع ارز خودداری می كنند و به شكلی خرید و فروش ارزهای مختلف و بخصوص دلار در بازار متوقف شده است.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، برخی صرافی های سطح شهر بر این نكته تاكید دارند كه نرخ بانكی دلار برای امروز ۴۴۷۷ تومان است اما این صرافی ها ارزی برای فروش در اختیار ندارند. سایت اتحادیه طلا و جواهر كه معمولا هر روز قیمت انواع طلا، سكه و ارز را اعلام می كند امروز از اعلام نرخ دلار خودداری و تنها به اعلام نرخ دلار صرافی ها اكتفا كرده اند و نرخ آن را ۴۴۶۶ تومان اعلام می كنند كه نرخ دلاری است كه بانك مركزی در اختیار آنها قرار می دهد.

نرخ یورو هم ۵۴۵۶ تومان و نرخ پوند ۶۸۰۰ تومان اعلام شده است. البته برخی صرافی های سطح شهر بر این نكته تاكید دارند كه حتی برای فروش پوند و یورو هم موجودی ندارند.

همچنین روی سایت رسمی اتحادیه طلافروشان، قیمت سكه، یك میلیون و ۵۳۲ هزار تومان درج شده است.

در بررسی این وضعیت محمد كشتی آرای - عضو هیات رییسه اتحادیه طلا و جواهر - كه قیمت ها در سایت اتحادیه مربوطه آنها اعلام شده، به ایسنا اظهار داشت: با عنایت به كمبود موجودی ارز، هم اكنون به هیچ عنوان در صرافی ها و بازار خرید و فروش ارز بخصوص دلار صورت نمی گیرد.

این فعال بازار در عین حال متذكر شد كه این شرایط اثر خویش را روی بازار سكه و طلا هم گذاشته است و برهمین اساس امروز قیمت سكه تمام بهار آزادی به یك میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۵۰۰۰ تومانی به قیمت ۱۵۰ هزار تومان به فروش می رسد.

جدول زیر نشان دهنده قیمت انواع طلا، سكه و ارز در روز دوشنبه (هفتم اسفندماه) است:

نوع طلاقیمتتفاوت قیمت نسبت به روز قبلهر گرم طلای ۱۸ عیار۱۴۹ هزار و ۶۴۷ تومان۳۱۱۷ تومان افزایشمثقال طلا۶۴۸ هزار و ۲۰۰ تومان۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان افزایشاونس طلا در بازار جهانی۱۳۳۸ دلار و ۷۰ سنت۸ دلار و ۷۳ سنت افزایشنوع سكه--سكه تمام طرح جدیدیك میلیون و ۵۳۲ هزار تومان۱۲ هزار تومان افزایشنیم سكه۷۴۹ هزار تومان۵۰۰۰ تومان افزایشربع سكه۴۷۰ هزار تومان۷۰۰۰ تومان افزایشسكه گرمی۳۱۳ هزار تومان۲۰۰۰ تومان افزایشنوع ارز--دلار (صرافی های بانكی)۴۴۶۶ تومانیك تومان كاهشیورو۵۴۵۶ توماندو تومان كاهشپوند۶۸۰۰ تومان۶۰ تومان افزایش5.0 / 5
4335
1396/12/07
17:03:54
تگهای خبر: بازار , بانك , دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش