خواسته رییس اتاق بازرگانی از وزیر جدید صنعت

خواسته رییس اتاق بازرگانی از وزیر جدید صنعت میزان سنج: رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و كشاورزی ایران معتقد می باشد دولت تحت هیچ شرایطی بدون بخش خصوصی نمی تواند نسبت به مشكلات فائق گردد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، غلامحسین شافعی در آیین معارفه و تكریم محمد شریعتمداری و محمدرضا نعمت زاده به عنوان وزرای سابق و حاضر صنعت، معدن و تجارت كه صبح امروز (سه شنبه) در محل نمایشگاه بین المللی تهران با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فعالان بخش صنعت، معدن و تجارت كشور برگزار شد، بیان كرد: یك خواسته در حضور معاون اول ریاست جمهوری از وزیر صنعت، معدن و تجارت دارم و آن این است كه مشاركت بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی عملیاتی شود، چرا كه دولت تحت هیچ شرایطی بدون كمك بخش خصوصی نمی تواند نسبت به مشكلات فائق آید.
وی با اشاره به این كه شریعتمداری یار دیرین بخشی از اقتصاد كشور است و سابقه طولانی در مشاركت با بخش خصوصی دارد، عنوان كرد: حال كه صحبت از بحث واگذاری و تصدی گری هاست باید چند سوال را مطرح كنم این كه در زمان حضور شریعتمداری در وزارت بازرگانی، سازمان قند و شكر چه شد؟ سازمان شهر و روستا با چه سرنوشتی روبرو شد؟ چه تغییراتی در حمل و نقل دولتی ایجاد شد؟
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و كشاورزی ایران افزود: در زمان حضور شریعتمداری در وزارت بازرگانی تلاطم بسیاری در موضوع تثبیت تعرفه ها وجود داشت اما با تصمیمات اتخاذ شده توسط وی آرامش در این حوزه به وجود آمد. در حال حاضر امیدواریم آنچه به عنوان برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام شده به عمل تبدیل شود و بخش خصوصی نیز آمادگی خود را برای تحقق این موضوع اعلام كرده است.

 

5.0 / 5
5694
1396/06/07
14:59:16
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش