نخستین گردهمایی سالانه رسپینا برگزار گردید

نخستین گردهمایی سالانه رسپینا برگزار گردید به گزارش میزان سنج نخستین گردهمایی سالیانه رسپینا با محوریت عرضه دستاوردها و معرفی محصولات جدید برگزار گردید.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، نخستین گردهمایی سالیانه رسپینا روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه در هتل اسپیناس پالاس تهران با هدف عرضه گزارش دستاوردهای رسپینا در سالیان گذشته و معرفی محصولات جدید برگزار گردید. در این رویداد تعدادی از مشتریان با سابقه رسپینا و همینطور بعضی از معاونین و مدیران شركت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی حضور داشتند.


این برنامه در دو بخش برگزار شد، ابتدا مجید محمدزاده، معاون فنی شركت رسپینا، معرفی و تاریخچه ای از رسپینا و گزارشی در ارتباط با دستاوردهای رسپینا در حوزه ی عرضه ی اینترنت اختصاصی ویژه سازمان ها به حضار ارائه نمود. رشد ۸۰% تعداد مشتریان در سال گذشته، دستیابی به بیشتر از ۵۰۰۰ مشتری و عرضه پهنای باند اختصاصی در سراسر كشور همچون نكات حائز اهمیت عرضه ایشان بود. ایشان در بخشی از گزارش خود اشاره نمودند كه رسپینا با دارا بودن بیشتر از ۴۶۰ پاپ سایت و ۱۸۲ گیگ ظرفیت سازی با استفاده از لینك های وایرلس هم اكنون بزرگترین عرضه دهنده پهنای باند اختصاصی در كشور است. در نهایت هم ایشان سرویس جدید تشخیص حملات سایبری (در ۳۰ ثانیه) بر روی پهنای باند رسپینا را معرفی كردند و از دیگر خدمات جدید فنی رسپینا مانند VPLS، MPLS و SD-WAN رونمایی كردند.
در بخش دوم مراسم، نكسفون جامع ترین سرویس تلفن ثابت سازمانی با دو راهكار پرو و پرایم به حضور میهمانان معرفی گردید و خصوصیت ها و مزایای مختلف این سرویس برای سازمان های مختلف تشریح شد. در معرفی محصول نكسفون عنوان شد كه سازمان ها با عنایت به نیاز و خصوصیت های خود می توانند از راهكارهای مختلف نكسفون استفاده نمایند. همینطور سرویس نكسفون پرو بعنوان نخستین تلفن سازمانی مبتنی بر ابر (Cloud) ارائه شد و مزایای گوناگونی همچون كاهش قابل توجه هزینه ها، عدم احتیاج به تجهیزات و سرور، دسترسی از همه نقاط كشور و جابجایی مجانی را برای آن برشمرده شد.

در آخر هم محمد صادقین، مدیرعامل شركت داده پردازی رسپینا، از نخستین و قدیمی ترین مشترك این شركت (خبرگزاری فرانسه) كه در طول سالیان گذشته از سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا بهره برده است تقدیر و تشكر كرد و تندیسی به پاس قدردانی به این سازمان اهدا شد.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
4851
1398/10/03
12:56:05
تگهای خبر: خدمات , سازمان , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش