فعال شدن تعرفه بانوان ماكسیم در ۶۴ شهر ایران

فعال شدن تعرفه بانوان ماكسیم در ۶۴ شهر ایران به گزارش میزان سنج تعرفه بانوان ماكسیم كه اولین بار در شهر مقدس قم كار خویش را آغاز كرد، الان در ۶۴ شهر كشور فعال است و بانوان می توانند از این امكان استفاده كنند.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر و به نقل از سامانه درخواست خودرو ماكسیم، تعرفه بانوان ماكسیم كه برای اولین بار در شهر مقدس قم فعال شد، ماه گذشته در ۱۰ شهر و امروز در ۶۴ شهر كشور فعال است.
پس از قم، این تعرفه در شهرهای اردبیل، تبریز، زاهدان، شیراز، اصفهان، یزد، شهرضا، هشت پر، خرم آباد و شاهرود فعال شده و الان باز با اضافه شدن ۵۳ شهر همچون تهران به محدوده فعالیت این تعرفه، تعداد شهرهای فعال ماكسیم به ۶۴ رسیده است.
آرمین كریمی، مدیر توسعه و عملیات ماكسیم، با اشاره به خاصیت های مثبت این سرویس برای رانندگان و مسافران خانم و خانواده ها اظهار نمود: «این تعرفه در جهت احداث شرایط كاری مطلوب تر برای رانندگان محترم بانویی است كه قصد همكاری با ماكسیم را دارند و از طرف دیگر مسافران خانمی كه تمایل دارند راننده آنها خانم باشد، می توانند از این سرویس ماكسیم استفاده كنند.»

وی اضافه كرد: «در حال حاضر این تعرفه در تمام شهرهای تحت پوشش ماكسیم فعال است و در بعضی از شهرها، شركت های مشابه ماكسیم از این تعرفه برخوردار نیستند. آسایش و رفاه كاربران راننده و مسافر دلیل اصلی فعال سازی این تعرفه بوده است.»
مدیر توسعه و عملیات ماكسیم در ادامه اشاره كرد: «ماكسیم با عنایت به سیاست كلی خود كه توسعه متوازن خدمات نمایش شده در همه شهرهای ایران است، این تعرفه خودرا نه فقط در شهرهای بزرگ، بلكه در بیشتر شهرهایی كه در آنها فعالیت دارد، راه اندازی كرده و تعداد این شهرها باز همچنان در حال افزایش می باشد.»
كریمی درانتها اظهار داشت: «نخستین شهری كه تعرفه بانوان ماكسیم در آن فعال شد، شهر مقدس قم بود، چراكه درخواست های بسیار زیادی از طرف كاربران ما در این شهر برای فعال سازی این تعرفه وجود داشت. برخی خانم ها تمایل داشتند سفرهای خودرا با راننده خانم انجام بدهند. ماكسیم باز در جهت پاسخگویی به این درخواست كاربران، تصمیم گرفت برای رفاه حال كاربران (هم رانندگان و هم مسافران) این سرویس را برای اولین بار در شهر قم فعال كند و سپس آن در ۶۳ شهر دیگر تا امروز این سرویس در اختیار رانندگان و مسافران خانم است.»
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
4878
1397/09/21
21:18:15
تگهای خبر: توسعه , خدمات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش